Nábytek Forliving affiliate program

nabytek-forliving.cz logoE-shop nabytek-forliving.cz spolupracuje s předními českými a evropskými výrobci nábytku a zaručuje nejvyšší kvalitu dodávaného sortimentu. Proto mezi stálé zákazníky patří známé společnosti jako ČT, Karlova univerzita v Praze a mnoho dalších státních institucí i soukromých firem. E-shop disponuje nejsofistikovanější strukturou filtrů a kategorií pro snadnou orieantaci zákazníků. Zákazníci mohou nakupovat v kategoriích: obývací pokoj, bytové doplňky, ložnice, dětský pokoj, domácí potřeby, jídelna, předsíň, kancelář, kuchyně, zahrada, koupelna…

Vydělávejte s Nábytek Forliving!

Využijte možnost spolupráce v nejrychleji rostoucím trhu nákupů nábytku online. Díky reklamním prvkům v síti máte možnost svým návštěvníkům nabídnout opravdu kvalitní produkty. Odměnu získáte za každého uživatele, který přijde přes reklamní prvek nebo odkaz nasazený na Vašem webu a nakoupí na Nábytek Forliving.

Podmínky pogramu nabytek-forliving.cz

  • Provize 6 % z každé objednávky
  • Platnost cookies je 30 dní

XML Feed:

https://www.nabytek-forliving.cz/export/eretail-forliving-heureka.xml

https://www.nabytek-forliving.cz/export/partner/?zakaznik=mafra&heslo=pass4retail

Používáme jednu z nejkvalitnějších technologií pro affiliate marketing HassOffers, díky které mimo jiné dostanete výplatu svých provizí každý měsíc ve stejný čas na svůj účet. Na Vaše dotazy a připomínky bude flexibilně reagovat affiliate manažer.

Chci se stát partneremJsem partner, chci banner