Albatros Media affiliate program

albatrosmediaAlbatros Media a.s. je mediální společnost nabízející pod značkami dvanácti samostatných nakladatelství Albatros, BizBooks, CooBoo, CPress, Computer Press, Management Press, Edika, Motto, Plus, XYZ, Fragment, B4U Publishing a v koedičním projektu s ČT Edice České televize široké spektrum mediálních produktů – knih, e-knih a audioknih. Albatros Media a.s. své tituly vydává a nabízí pod vlastními značkami v České republice a na Slovensku, ve spolupráci s lokálními partnery však vyrábí též řadu titulů v polštině, maďarštině, finštině, dánštině, holandštině, estonštině, chorvatštině, slovinštině i dalších především evropských jazycích.

Vydělávejte s Albatros Media!

Využijte možnost spolupráce v oblasti knih, e-knih a audioknih s AlbatrosMedia.cz. Díky reklamním prvkům v síti máte možnost svým návštěvníkům nabídnout opravdu široké spektrum mediálního obsahu. Odměnu získáte za každého uživatele, který přijde přes reklamní prvek nebo odkaz nasazený na Vašem webu a nakoupí na AlbatrosMedia.cz.

Podmínky affiliate pogramu Albatros Media

  • Provize 8 % z každé objednávky
  • Platnost cookies je 30 dní

XML Feed

XML Feed je k dispozici v administraci.

Používáme jednu z nejkvalitnějších technologií pro affiliate marketing HassOffers, díky které mimo jiné dostanete výplatu svých provizí každý měsíc ve stejný čas na svůj účet. Na Vaše dotazy a připomínky bude flexibilně reagovat affiliate manažer.

Chci se stát partneremJsem partner, chci banner