REGISTRACE INZERENTA 

leader-ribbonJako inzerent máte unikátní možnost zapojení svého e-shopu do veřejné affiliate sítě eRetail.cz, která Vám poskytne možnost spolupracovat s vybranými partnery na 100% výkonovém provizním modelu. Registrace e-shopu do eRetail.cz je zdarma!

eRetail.cz je 100% výkonový model Vaší propagace. Svým partnerům platíte předem stanovenou výši provize za zprostředkovaný nákup, který byl jasně zrealizovaný, zaplacený a nevrácený.

Registrací získáte vlastní přístup do administrace eRetail.cz, kde:


leader-featureMůžete vkládat bannery a reklamní prvky, které chcete prezentovat.
leader-featureMůžete schválit partnery, kteří s Vámi chtějí spolupracovat.
leader-featureV reálném čase vidíte nové objednávky zprostředkované schválenými partnery.

 

 

 

Pokud se chcete registrovat, nebo získat více informací, můžete nás kontaktovat na e-mailu podpora@eretail.cz.

 

 

 

 

O NÁS

eRetail.cz je veřejná provizní affiliate síť, která zajišťuje obchodní vztah mezi e-shopem a reklamním partnerem. Vznikla v roce 2014 jako soukromá affiliate síť pro potřeby největšího cashback portálu v ČR VratnéPeníze.cz, kterou využívali mnozí naši klienti. Poté byla síť zpřístupněna všem partnerům a inzerentům.

Provozovatelem eRetail.cz je mediální skupina MAFRA, a.s., která provozuje webové stránky iDNES.cz, lidovky.cz, Mobil.cz, AkcniCeny.cz, VratnéPeníze.cz a mnoho dalšího.

 

 

SÍDLO

MAFRA a.s.
Karla Engliše 519/11
150 00 Praha 5 - Smíchov

KONTAKT

225 067 961
podpora@eretail.czIČ 45313351
DIČ CZ45313351
Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA a.s. je členem koncernu AGROFERT.