Spouštíme affiliate síť ERETAIL.CZ

Přemýšlíte o spuštění affliate programu jako dalšího kanálu pro zvýšení obratu E-commerce projektu? Máte vlastní stránky či blog na určité téma a přemýšlíte, kde najít vhodný affiliate program? Pod střechou mediální skupiny Mafra spouštíme veřejnou affiliate síť eRetail.cz, která díky technologii HasOffers nabídne komplexní řešení pro affiliate marketing.

Výhody affiliate sítě pro inzerenty

Jako vlastník e-shopu nebo online služeb budete díky affiliate síti eRetail.cz vydělávat následujícími způsoby:

  • V síti Vás najde spousta affiliate partnerů, kteří budou propagovat Vaše produkty či služby na svých dobře cílených webových stránkách, vybudované emailové databázi či pomocí PPC kampaní…
  • Díky povaze affiliate marketingu platíte pouze za výkon, tzn. pouze tehdy, jakmile partner zprostředkuje nákup.
  • Prostřednictvím affiliate sítě se rozšíří povědomí o Vaší značce nebo produktu.

Často zmiňovanou nevýhodou affiliate sítí z pohledu inzerentů bývá, že musíte zaplatit vstupní poplatky případně platit určité procenta z objemu. Ovšem pokud si spočítáte čas a cenu, kolik by stála implementace či pronájem vlastního systému, zjistíte, že affiliate sítě se vyplatí. Navíc, o technické zabezpečení a zákaznickou podporu se starají sítě. Vám odpadnou všechny starosti s provozem vlastního řešení, kdy při vyšších objemech byste stejně potřebovali najmout služby affiliate manažera.